שאלות

המלצות

סידור הבית אחסון דירות שירותי אריזה שירותי הובלה מי אנחנו דף הבית

קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות

צלצלו או מלאו את הפרטים בטופס יצירת קשר ואנו נגיע אליכם לתת לכם הצעת מחיר.

טל: 03-9622247, 052-4446766

Form Object

שפות: עברית, אנגלית, רוסית, רומנית, יידיש, צרפתית, ספרדית

 
 

שירותי אריזה

כחברת הובלות לעיתים קרובות ועל פי בקשת הלקוחות אנו מספקים בהמשך לשירותי הובלת דירה גם שירותי אריזה אשר מתחלקים ל 2 קטגוריות

1. אריזת רהיטים – חברת הובלה במסגרת הובלת דירה או הובלת רהיטים עוטפת את הרהיטים, תמונות. ארונות ,ארוניות ומוצרי חשמל כשרות משלים אשר כלול במחיר הובלת דירה או הובלת רהיטים .

2. אריזת תכולת ארונות – בדרך כלל מתומחרת בנפרד ובהתאם לכמות המוערכת ע"י נציג חברת הובלה ובהמשך להצעת מחיר של הובלת דירה או הובלת משרדים עבודה זו מתבצעת על ידי אורזים מקצועיים השייכים לחברת הובלה המתמחים באריזת תכולה בלבד ולא בהובלת דירה או הובלת משרדים.

3. שירות זה ניתן לבצע ביום בנפרד מהובלת דירה או הובלות משרדים שבדרך כלל מתבצע יום או יומיים לפני הובלת דירה או הובלות משרדים במסגרת שירותי האריזה הלקוח מקבל קרטונים חדשים וציוד אריזה מלא הכולל ניר לבן וניר דבק.
דברי הזכוכית יעטפו בנייר לבן ויוכנסו לארגזים ועל כל ארגז האורז של חברת הובלה ירשום את סוג תכולת הקרטון (שביר) ולאן הוא שייך (מטבח,חדר שינה,סלון,קלסרים) כאשר חברת הובלה תגיע עם הובלת הדירה או הובלת משרד ליעודה ידעו העובדים לשייך ולהניח את הציוד במקומו על פי בקשת הלקוח.

 

  מפת האתר
  תנאי שימוש באתר
  מאמרים וכתבות
  שותפים עסקיים
  הובלות קטנות
  אחסנה
  הובלות בתל אביב
  הובלות ואחסנה
  הובלות סטודנטים
  הובלות דירה
  אחסון דירות
  המלצות
  שאלות ותשובות
  יצירת קשר
  הובלות משרדים
  דף הבית
  אודות הובלות הגלגל
  מדוע אנחנו
  שירותי הובלה
  חברת הובלות
כל הזכויות © שמורות לאתר "הובלות הגלגל"

create counter